برای آميتيس عزيزم که درد بی پدری را تجربه کرد..

colorpen.jpg

با دلی غمگین و دستانی لرزان دکمه های کیبورد را یکی یکی به یاد تو می زنم.عزیزکم همه چیز می گذرد...سریع تر از بر هم گذاردن پلک ها..به تندی عبور ثانیه ها و به قیمت قربانی کردن روزها.می گذرد و می رود...این روزهای بی پدری گاهی سبک می گذرد و گاهی سنگین تر از کوه.می دانم چی می کشی...بی انکه بدانی از کنارت عبور کرد...کاش رفتنش را اینگونه حس نمی کردی...و گذشتنش را درک...شاید اینگونه می توانستی راحت تر رفتنش را قبول کنی...

آمیتیسم!کاش می شد من و تو و تمامی کسانی که با چشمای اشک بار هر شب دیدن خواب پدرشان را از خدا می خواهند همرا گذر عمر سبکبار تر برویم...کاش..!

دوستان این هم وبلاگ آمیتیس عزیزمان.

http://delsepordegan.persianblog.ir

به سویش بروید و نگذارید که درد تنهایی را تجربه کند...

/ 179 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نانا

مرسی که آمدی و نظر دادی به آمتيس درد مند هم سر زدم برای او و تو بهترين آرزو ها رو دارم اگر خواستی همديگه رو لينک کنيم بهم خبر بده

سامه

نفهميدن هميشه هم خوب نيست مثلاْ همين که تئ الان درده دوستتو ميفهمی سه دنيا ارزشه

يک انسان

از وبلاگ من هم ديدن فرماييد پاکان زمين فاحشه های بهشت

يکا

سلام سلام با هشداری در رویا آپم

mikael

زندگی شايد همين باشد گهی بودن و گاهی بيش نبودن وبلاگ زيباييه و نوشته هاتون هم جالب. برای اينکه ثابت کنم چه قدر دوسش دارم زيباترين متن ادبی قرن رو حک کردم خوشحال ميشم به من هم سری بزنی و نظرت رو بدی. پيشاپيش ممنونم. ايام به کام.

عمو داوود

سلام.چرا امشب هر چی وبلاگ که تو مسير ما هست همش با عث می شه تنم يه جوری بلرزه۹.قلم به اين رونی و چرا اينجوری می نويسه.تو رو حضرت عباس يه نمه اميد.خودم داشتم می پکيدم گفتم يه چرخی تو وبلاگ ها بزنيم شايد آروم شديم ولی ترکيديم.

شکلات تلخ

چيزی برای گفتن ندارم جز اينکه زندگی همين است که هست . . .

قدسی

سلام ميفهمم هم درد (آمتيس) خيلی سخته برای من هم خيلی سخت بود.

کانتر

سلام عزيز اگه تونستی ای سری بزن اپ کردم منتظرم بابا